Jak zhubnout  zdravě 4 kg za týden?

Než začnete přemýšlet o snídani, vytlačte si jeden celý citrón  do sklenice studené vody a vypijte na prázdný žaludek. Očistíte tak a detoxikujete Vaše tělo od toxinu a nastartujete Váš metabolismus.

A teď !Až teprve 30 minut poté, co vypijete vodu je čas na snídani.

Snídaně

Co chcete jíst je ovoce. Pokud chcete zhubnout a myslíte si, že můžete ovoce jíst během celého dne není to úplně pravda.Nejlepší čas, kdy jíst ovoce ,je právě ráno, kdy cukr z ovoce se dostane všude do celého těla.Můžete si dát 2 pomeranče, 2 jablka, 2 grepy, 2 hrušky nebo něco podobného.Přidejte k tomu hrst lístkových oříšků, mandlí nebo jiných ořechů.

Oběd

K obědu si dejte plátek masa. Trik je v tom, že by jste se měli vyhnout pečivu a místo něj si dejte 2 hrnky (480ml) kyselého mlěka, nebo jogurtu.Omezte Váši přílohu a vyhněte se salátů s krémovitým dresingem. Můžete si vzít několik kousků zeleniny jako přílohu.

Snack (svačina)

Několik hodin po Vašem obědě (2- 3 hodiny) je čas na svačinu. Udělejte si sezonní čerství salát, přidejte trochu soli, oleje (dle Vaši chuti) a jídlo je připraveno:)

Večeře

Večeře by mělo být Vaše poslední jídlo. Vhodné je mít večeři do 18 hodiny.Vaší večeří by měly být  2 vejce uvařené natvrdo, zelený salát nebo zelená okurka s olivovým olejem.

A teď přichází právě ta část, jak přežít od 18 hodiny, kdy jste naposledy večeřeli do té doby, než půjdete spát?  Tady je potřeba si uvědomit svůj cíl  "zhubnout" a dodržet daný postup:).Jestliže jídlo, které jste zkonzumovali před 18  hodinou , které je popsáno výše se skládá z proteinů a zdravých živin, nemusíte se  ničeho obávat. 

Po večeři

Připravte si celý litr zeleného čaje a vypijte jej  předtím než půjdete spát. Určitě ale nechcete vypít celý litr před spaním, rozložte si tedy celý litr mezi dobou vaší večeře a dobou kdy půjdete spát.