Reference

Ohlasy spokojených klientů

Jana Ožanová

Díky Petře jsem si uvědomila, co je pro mě v životě důležité, v čem je můj hlavní potenciál, v jakých oblastech se chci rozvíjet a kam se chci posunout. Pomohla mi nastavit si zrcadlo, stanovit si cíle, kterých chci dosáhnout a hlavně konkrétní kroky, jak se k nim dopracovat. S kouči se v poslední době roztrhl pytel, ale podle mě je jen málo lidí, kteří to dělají dobře. Petra svou otevřenou povahou, pozitivním přístupem a empatií dokáže vzbudit důvěru a pro mě nebylo těžké se před ní zcela "obnažit". V průběhu pár sezení padaly otázky, na které nebylo lehké vždy odpovědět. Petra je takový "průvodce" v poznání sebe sama, neříká vám, co máte či nemáte dělat, ale s její pomocí to nakonec víte sami J A (dosavadní) výsledek? 1. Zhubla jsem 15 kilo, 2. Mám novou práci, která mě baví a naplňuje


Karin Holonová

je mi velkou ctí,že mohu napsat tyto řádky. Setkání s Vámi mi přineslo mnoho nových informací o zdravém životním stylu. Díky Vám jsem se rozhoupala a začala měnit stravovací návyky v naší rodině. Od prvních krůčků-co to je výživa pro tělo na rozdíl od potravin běžně kupovaných .Také velmi pomohlo,že jste osobně šla se mnou do obchodu se zdravou výživou a představila nové suroviny které se dají chutně používat v kuchyni. A velkým zážitkem byla i zkušenost, osobně Vás vidět ve vaší kuchyni VAŘIT. Vše bylo rychlé,čerstvé a velmi chutné. Těším se na naší další spolupráci.

Zhubla jsem 15 kilo


Spolupráce s Petrou byla inspirující. Naučila mě co jíst, kdy jíst. Intenzivně jsme společně  cvičili,  běhali, povídali si.  Je to člověk, který tímto žije a dokáže podpořit každého člověka, který má zájem něco v životě změnit. Tady je můj výsledek, cítím se skvěle.